heavengifts.com
RSS лента

Damien

Origen Genesis v2. Моя історія.

Оценить эту запись
Вирішив замутить щоденничок свого знайомства з генезисом, щоб було куди поскладати свої враження, фоткі, та і просто думки щодо цього звіра. Поняття не маю, чи буде крім мене це хтось читати, тож пишу як пам'ятку самому собі - прикольно інколи відкрити свої записи через деякий час, і так - "а-а-а оце часи були...".

Історія мого пару почалась трохи більше року тому, спробував різні атоми, жижі і моди - і дотепер вже більш-менш визначився із вподобаннями. Ну, наприклад, парю тільки табачку - якось я так і не в'їхав в пар зі смаком маракуї политої шоколадом, настояної на спущеному молоці і з ароматом ванілі... Через кілька спробуваних няшок-вкусняшок досить швидко переконався що парити барбариски - це не моє. От всіляка табачка - йа-йа! Правда на перших порах трохи збивало з толку, що 90% аром із серії табачок не мали ні якого відношення до справжнього тютюну (курив самокрутки перед тим як покинув - знаю), але то таке...

Про шо це я... А ну да... Про атоми - полюбив двоспіральні баки, на них і сиджу - Аква2, Billow2. Заход на дріпки почався і закінчився Магмою - яку зараз використовую тільки для дегустації нових аром, на баках я вже підібрав для себе фен-шуй і, як на мене, вони не чім не гірші в плані смаку ніж Магма.

На генезиси натикався постійно в процесі освоєння парильної теми, але це для мене це було як щось потойбічне і геноводи сприймались виключно як мольфари, що живуть собі в неприступних горах, парять ... о Боже! ... сітку (шозанах, вона ж металічна) ... і спілкуються на мало кому зрозумілому діалекті паромови.
Часто натрапляв і на відчайдухів, що намагалися ввійти в контакт із цим потойбіччям, але були суворо покарані і з ганьбою повернуті на вату... Це аж ніяк не надихало.

Але час ішов, жижа парилась, хом'як зростав.

Виявилось, що мольфари досить привітні люди, малюків на сніданок не їдять, і навіть допомагають навернутися до Істинного Ідеального Пару. Хом'як, дізнавшись про це (мабуть, падла, логін мій на е-курілку зламав) оскаженів. А це, як ми всі знаємо, істота, з якою може боротися лише велика Жаба, а моя цю битву програла в чисту, та і природна цікавість нарешті подолала.
Вибір, після кількох тижнів гортання всесвітньої павутини, впав на Origen Genesis v2. Остаточно спонукали до покупки камради у відповідній темі. Почались пошуки. Оригінал за 145$ ... ну... е... ну ви зрозуміли...
На фасттек сабж виявився взагалі, як на мене, непотребом - я х.з. навіщо його люди купують. Тож залишався лише клон від Yeashmo (от жеж бл...ть і назву придумали для контори - ніяк не можу написання запам'ятати)

Контрольний в голову ... тобто в лічку від azzimov - і генезис замовлений.

І ось вчора отримав посилку.

Отже перші враження - дуже якісне виконання. Потримав трохи клонів в руках - але цей дуже сподобався.
І, щ.с.х., він чистий і ледь-ледь пахнув маслом. Ну і плюс всі ніштяки, що потрібно - повний фарш.
Для історії, перед промивкою вирішив сфотографувати:
 024  226  442

 264  060  442

Лише на самій площадці видно сліди фрези, тож трохи не фен-шуй, хоч і загального враження (читай цуцикового захоплення) це не зіпсувало:
 428
Тіпа серійний номер навіть є, а ви думали
 686
 800
Після бані, генезис став ще гарнішим.
Сьогодні нарешті доповзе на пошту і сітка, тож вечір обіцяє бути ... ну, принаймні, цікавим то точно.

Всім чих-пих, до нових записюльок.
Категории
Без категории

Комментарии

Наш "некурительный" счетчик | Калькулятор "микрокоил"