heavengifts.com
Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 14
Тема:

Третій раз у перший клас

 1. #1
  Talking Третій раз у перший клас
  Розповім трохи свого досвіду.

  1. Починав... Починав давно - тільки що е-сигарети з"явилися. Якщо хто не пам"ятає - це були егошки, там дещо дивні атомайзери. Чи що це було.. У паралоновому фільтрі містилася капсула з жижею. Перед тим як палити - цю капсули треба було роздушити. Як не старався - не підсів і повернувся на аналог. Причини: постійно брудні руки у жижі, та недостатній ефект паріння. Мій вирок: ідея сподобалася, але технічно було не життездатно.

  2. Через ... років (пару місяці назад) вирішив знову подивитися "як там наші". Замовив егошку cs4 (або cs5). Мені сподобалося що вже не треба було бруднити руки. Але залишилася проблема - нестача пару. Повернувся на аналог. Але...

  3. Але, поки був на аналозі, замовив протанк 2 (здається міні, з одною спірал"ю) та Вамо V6. Це вже була перемога. По першому часі. "У фоні" я замовив на алі кайфун лайт - такби мовити про всяк випадок. Ходив я так не довго з протанком і... Дістали його недоліки. Кайфун лякав намоткую. Але... але одної ночі терпець урвався, плюнув на протанк та НАМОТАВ кайфун. З першого разу 8-). Враження... Враження: "ось воно". Це було зовсім інше ніж на протанку: більше смаку та більше кпд по нікотину. Збільшилася витрата жижі. Спішно зістрибую з 18мг бо від нього болить голова.

  Кайфун Лайт - цілком робочий девайс (імхо) і з нього можна (і треба!) почината, але теж має недоліки. Хоча і з ними вже можна миритися.

  Висновки: мотати - дуже просто і не треба лякатися. Починати - можна із складного. Чого і Вам раджу - не витрачайте зайві гроші.

  Що зараз: намагаюся пофіксити недоліки кайфун лайту (хочу спробувати інші) та не подобається розміри Вамо. Вамо - дуже пристойний агрегат, але... бокс-мод буде менше займати місця у кишені.

  Якось так...

  UPD: Після одного-двух днів використання Кайфуну відчуття знизилися. Я це пов"язую з "старінням" спіралі - спочатку нова має працювати краще. Проте повернутися на аналог бажання не виникає. Навідь порівнював - покурив Кайфун, випалив цигарку та знову Кайфун. Відчуття: цигарка ДУЖЕ смердить паленим сміттям, а що до передачі смаку на "накурці" - Кайфун лідер. Тобто повертатися на аналог - не має сенсу.

  Спробую сформулювати мої проблемні місця (граблі):
  1. (дуже суб"єктивно) Не треба лякатися е-цигарок взагалі - зараз технології зробили крок у перед і це вже повноцінна заміна цигарок. Тобто "ВЖЕ МОЖНО".
  2. Не треба лякатися і починати з простого - як то егошки. Ваші страхи - не мають підгрунтя та приводять лише до зайвих витрат. То й же самий кайфун (як пишуть, я - ще не можу порівняти з іншими) досить просто стартанути новачку.
  3. Перед тим як починати - обов"язково(!!) "покурити" форуми.
  4. На старті не купувати на алі, а брати на fasttech - на алі є шанс взяти стару версію девайсу (новачок по фото не зрозуміє яка версія (і що з нею не так), а на fasttech - там хоч написано версію у найменуванні товару). Да й взагалі - здалося що на фасттехху атомайзери коштують на $1-$5 дешевше ніж на алі.
  5. Експерементуйте з кольорами ББ та бакомайзеру - імхо новачки бігають із сріблястими дудками.

  Пропозиції як стартанути:
  1. Кайфун Лайт Плюс V2 або Кайфун 4
  2. Vamo V6 (можливо й краще брати мехмод Nemesis + кік - ті самі гроші але компактніше та надійніше)

  * Інструкція та форум по Кайфун Лайт.
  * Інструкція та форум по Кайфун 4.

  Порада по намотці: берете шнур дріт та голку (від шприця). Підкладаєте голку до шнура та мотаєте 6 обертів. Голку виймаєте. Кільця робите щільно одне до одного як тільки зможете, не лякайтесь - 1-2 мм вже достаньо - ніяких нанометрів не треба. Дріт і кільця дроту мають не дотикатися/перетинатися ніде (якщо перетинається - коротке замикання).. Все. Нічого складного.
  Звідки у Вас шприць ? Допомогає переливати рідини з одієї пляшки у іншу або у атомайзер. Must have. Наприклад, в мене база міститься у банці 250мг без всіляких "носиків" - хоч ложкою переливай.

  Тепер про "недоліки" про які я пишу починаючи з першого посту. Звісно, у кожного є свої фломастери улюбленного на смак кольору. Коли пишу про недоліки - це цільки віддзеркалення мого суб"єктивного досвіду у суб"єктивних умовах. Тому не треба це сприймати як намагання поставити остаточний діагноз девайсу. Скоріше це діагноз для мене. Зрештою досвід може змінитися (збільшитися) і я прийду до протилежного висновку.
  Последний раз редактировалось vaclav; 21.02.2015 в 21:13.
  Новачок (клони): Vamo V6 (продаю) Cloupor mini, Nemesis, SMPL, Caravela, Kato, Eclipse, Tobh Atty V2, Kayfun Lite, Kayfun 4, Erlkonigin, Kraken, BigDripper, GT-T V2, Zero Gravity, Fogger V6.0, Derringer, Aqua 2. Чекаю на Magma, Doge V2.

  Сподобалися: Derringer+SMPL, Aqua 2+Cloupor mini.

  Третій раз у перший клас 606

 2. #2
  Re: Третій раз у перший клас
  Далі... Кайфун - 5 баллів. Дає дуже нажиристий пар. Проте: як, порівнянно, складна гідравлічна система все ж протікає - треба розбиратися й приручати. Чим і займаюся. Буду його використовувати тільки вдома.

  Паралельно:
  1. Взяв пару дріпок. Менш нажористо, проте протікати там нічому і мінімум запчастин (вища надійність імхо). І це суттевий плюс, якщо обирати "ходовий" випаровувач.
  2. Навчився правільно мішати суміші (ароматизатор та базу). Серкрет простий: 1мл ароматизатора на 19-20мл бази. Це дуже грубо, проте часто-густо дозволяє отримати пристойний результат. Виміруюється - шприцем. Рекомендую обзавестися декількама шприцями: 1-2 мл - для ароматизаторів, та 20-50 мл для перекачування бази. Також обзавівся пляшками 10, 20, 50 мл. Мішаю зразу 50 мл (2.5мл ароми), ношу з собою 10мл. Для 50мл пляшок взяв великого шприця - перекачувати 2 мл шприцем довго.

  Вчора вночі скінчився заряд у аккума, а захтілося палити - дістав останню залишившуся пачку своїх цигарок (сорт який палив 5+ років) та випалив три штуки. Враження - ото наче ложкою з багаття наївся попілу. Про якийсь смак - і мови не може бути - тільки горіле вугілля.
  Последний раз редактировалось vaclav; 19.01.2015 в 16:05.
  Новачок (клони): Vamo V6 (продаю) Cloupor mini, Nemesis, SMPL, Caravela, Kato, Eclipse, Tobh Atty V2, Kayfun Lite, Kayfun 4, Erlkonigin, Kraken, BigDripper, GT-T V2, Zero Gravity, Fogger V6.0, Derringer, Aqua 2. Чекаю на Magma, Doge V2.

  Сподобалися: Derringer+SMPL, Aqua 2+Cloupor mini.

  Третій раз у перший клас 606

 3. #3
  Пользователь
  Репутация: [+/-] 44Array
  Аватар для Moshul
  Регистрация
  07.08.2014
  Адрес
  Первомайск
  Сообщений
  266
  Re: Третій раз у перший клас
  ложкою з багаття наївся попілу. Про якийсь смак - і мови не може бути - тільки горіле вугілля.
  так нашо ж
  випалив три штуки
  ?!?!?!?
  Третій раз у перший клас 466 , если что: 9269093@gmail.com

 4. #4
  Re: Третій раз у перший клас
  Цитата Сообщение от Moshul Посмотреть сообщение
  так нашо ж
  Гадаю це інколи корисно. Пере-підтверджувати що ти на вірному шляху. (це імхо. тобто - мені да, корисно)
  Як нагадування що воно таке, щоб не виникало якогось ностальгічного ореолу "от раніше було..." та бажання палити цигарки.
  Зараз - отримую тільки негатив від цигарок. І не сказав би, що я вчора цигарками накурився (не було відчуття "накурки").
  Последний раз редактировалось vaclav; 19.01.2015 в 17:47.
  Новачок (клони): Vamo V6 (продаю) Cloupor mini, Nemesis, SMPL, Caravela, Kato, Eclipse, Tobh Atty V2, Kayfun Lite, Kayfun 4, Erlkonigin, Kraken, BigDripper, GT-T V2, Zero Gravity, Fogger V6.0, Derringer, Aqua 2. Чекаю на Magma, Doge V2.

  Сподобалися: Derringer+SMPL, Aqua 2+Cloupor mini.

  Третій раз у перший клас 606

 5. #5
  Вэйпер
  Репутация: [+/-] 71Array
  Аватар для Valentin
  Регистрация
  19.01.2014
  Адрес
  Чернигов
  Сообщений
  656
  Re: Третій раз у перший клас
  Добро пожаловать в ряды пыхтунов батареек.

 6. #6
  Пользователь
  Репутация: [+/-] 2Array
  Аватар для mpol
  Регистрация
  21.12.2014
  Адрес
  Измаил
  Сообщений
  172
  Re: Третій раз у перший клас
  Интересный опыт. Мне понравился рассказ о том как человек перешел к парению. Добро пожаловать.

  Еще от аналоговых курильщиков так воняет. Неужели, еще недавно от меня так перло? Кошмар!
  Последний раз редактировалось mpol; 19.01.2015 в 20:45. Причина: запятую пропустил. :-)

 7. #7
  Re: Третій раз у перший клас
  Когда появились э-сигареты, эгошек не было, была хрень похожая на настоящую сигарету, но даже тогда были качественные девайсы. Сам попробовал первый раз лет 8 назад, знакомый за границей купил, в Украине тогда не нашел и забыл о них на года на три. Потом появились эти фуфлышки, купил, попробовал и опять забыл на пару лет.

  Третій раз у перший клас 022
  Интернет магазин
  Премиум Никотин, Базы, Аромы, Премиум жидкости, Кантал, Нержа, Вата


  Контакты для связи:
  063 841-13-48 Viber
  098 731-61-71
  e-smok@bk.ru
  Skype: vallentos

  Скрытый текст

  Третій раз у перший клас 682
  [свернуть]


 8. #8
  Re: Третій раз у перший клас
  Продовжую курити е-цигарки. На аналог - не тяне.

  Руки - криві. Продовжую вчитися мотати. Треба дивитися більше відео. Помічаю, що як краще виходить намотка - то й краще стає дим. Обзавівся (по відгукам) гарними дріпками Eclipse та клон Atty V2, проте гадаю що ще не розкрив їх потенціал - тому й висновки про них не роблю. Хочу спробувати вату.

  Розвожу жижу - 1мл на 20мл бази, як на мій смак треба трохи більше ароми. Також помітив єфект звикання до ароматизатору - з часом відчуність зменшується. Чи це арома видихаєтьяс-розкладається?

  Один з приємних бонусів - можна палити у офісі. Звісно не офіційно, але опитанні коллеги - не протестують.

  Поки що ношу з собою до роботи Eclipse + Vamo. В моїх руках, Eclipse виявився найменш протікаючим пристроєм (там немає чому витікати).
  Последний раз редактировалось vaclav; 23.01.2015 в 18:32.
  Новачок (клони): Vamo V6 (продаю) Cloupor mini, Nemesis, SMPL, Caravela, Kato, Eclipse, Tobh Atty V2, Kayfun Lite, Kayfun 4, Erlkonigin, Kraken, BigDripper, GT-T V2, Zero Gravity, Fogger V6.0, Derringer, Aqua 2. Чекаю на Magma, Doge V2.

  Сподобалися: Derringer+SMPL, Aqua 2+Cloupor mini.

  Третій раз у перший клас 606

 9. #9
  Re: Третій раз у перший клас
  Продовжую курити ецигарки. Вже повністью забив на аналог - вже пішла з голови думка що вони можуть бути скільки-небудь добрими.
  Зібрав цілий зоопарк атомайзері та потихеньку "курю" як їх курити.

  Прийшов кайфун4 - по традиції при першому підході потік. Дивуюсь чому у ньому немає підшипників, бо вже час. Поки що на нього забив. І ще їде купа всього. На щастя, є можливість - чому б не знайти те що пасує до душі. Тобх Аті 2 - сподобався (дуже - по конструкції) проте якись у нього присмак мила. Біг Дріпер - аналогічно кайфуну4 (потік+забив), Тайфун гт2 - поки чекає свого часу. Ерлокігін - поки що здався вибагливим при середньому смаку, така собі "робоча конячка".

  Вправляю собі руки - крутити спіралі. Помітив що перед використання спіраль треба хоч раз прокалити (на секунду довести до червоного кольору) - дуже впливає на смак.

  Відкриття сьогоднішнього вечора - кракен. Як співав Макаревіч "знайдеться мчудак який все зробить не так". Це про мене. Завів я його на одній спіралі і шнурі. Обидва кінці шнура - в бак. Вийшло - Зараз, щоб краще спалося, випив чарку рому та насолоджуюсь кракеном. Дуже позитивні емоції. Завтра візьму кракен до праці - подивимось чи тече. Здається що не повинен. Добре сидить на немесіс. Випалю пару баків, якщо враження не змінеться - то треба буде поміркувати чи не взяти великий кракен (10мл).

  Немесіс... в принципі клон - гарний мехмод але потребує доробки. Чекаю на магніти. І ще - розкручується. Один раз розкрутилися трубки, а один раз - розрутилася кнопка і висипалася на асфальт. На щастя, при світлі мобілки визбирав з дороги ВСІ деталі. Китайські піхви до "трубчатих" модів є, але вже відірвалося кріплення до шнуру. Мабуть краще пошити нові з нормальним підвісом. Зараз з"явилася думка - те що не ношу у піхвах а просто у кишені - мабуть і є причина того що все розкручується.
  Последний раз редактировалось vaclav; 16.02.2015 в 02:12.
  Новачок (клони): Vamo V6 (продаю) Cloupor mini, Nemesis, SMPL, Caravela, Kato, Eclipse, Tobh Atty V2, Kayfun Lite, Kayfun 4, Erlkonigin, Kraken, BigDripper, GT-T V2, Zero Gravity, Fogger V6.0, Derringer, Aqua 2. Чекаю на Magma, Doge V2.

  Сподобалися: Derringer+SMPL, Aqua 2+Cloupor mini.

  Третій раз у перший клас 606

 10. #10
  Re: Третій раз у перший клас
  Сьогодні приїхали мехмоди Caravela та SMPL (версія під 18650). У обох "недолік" (?) - неможна поставити кік чи використовувати захищені батареї.

  Caravela - має стопорне кільце
  SMPL - втоплена кнопка та меньший за розмірами

  Якщо порівнювати Caravela, SMPL, Nemesis - найбільше сподобався SMPL. Конструкція - труба в яку вгвинчується кнопка. Все. Ніяких проставок, навідь верх нерозбирається - глухий (звісно дірка для контакту з батареєю). Має найменший розмір, немає чому розкручуватися плюс сподобалася втоплена кнопка. Схоже він стане улюбленцем. Рекомендую.

  Чому не подобається стопорне кільце: постійно з ним морочитись треба. Плюс якось спромігся на немесіс його перекосити (виправив легко, але вже вдома). На каравелі - воно ще й вузьке і треба буде приноровитися його крутити.

  Ще з мехмодів є копія Като. Монументально. Конструкція для тих хто хоче захистити атомайзер. Хочу його використовувати із кіком - після китайського Нового Року замовлю запчастини (вичитав що для кіка треба замінити кріплення для атомайзеру). Недоліки - збирається на гвинти під шестиграннік. Треба буде поміняти на хрест. Важкуватий.

  По атомазерам. Приїхав цілий зоопарк - немає часу навідь скуштувати Нашвидкоруч намотав derringer на одну спіраль. Добре. Парує на SMPL добре (клаудчезінгом не займаюсь, за для естетики - імхо пару дає як аналог) Те саме що й тобх атті 2, тільки немає мильного присмаку і має менший розмір. І не має різьбовиї з"єднань. Плюс, на відміну від тобх атті, має більше варіантів обдуву і менший. Брав "на подивитися", виявився добрим. Не сподобався комплектний дріптіп - поставив свого. Разом із SMPL мусить мати один із найменших розмірів серед серійних виробів. Зрештою залишилося припасувати якийсь чехол для ліхтарика (або магазину) на пояс (або MOLLE) - і наступить дзен. В моєму розумінні.

  Кракен... відклав. На шнурі все ж таки жижі подається менш ніж треба. Спробую з часом коли доросту до сітки.

  Не пам"ятаю чи писав - перейшов на вату. Шнур використовую інколи.

  У першому пості писав про намотку: шнур+голка і на ніх мотати. Зараз на це забив - мотаю на викрутку (така з синьою ручкою - додається майже до кожного атомайзеру). Діаметр виходить трошки більше, проте принципово на смак не впливає. Зате можна просовувати шнур чи вату. У випадку "мотати на шнур + голка" - просовувати-міняти шнур буде вже дуже складно. Спеціальні приспособи для намотки - імхо, не потрібні (якщо Вам не потрібен якийсь точний діаметр, початківцю - він точно не потрібен).

  Тепер про "недоліки" про які я пишу починаючи з першого посту. Звісно, у кожного є свої фломастери улюбленного на смак кольору. Коли пишу про недоліки - це цільки віддзеркалення мого суб"єктивного досвіду у суб"єктивних умовах. Тому не треба це сприймати як намагання поставити остаточний діагноз девайсу. Скоріше це діагноз для мене. Зрештою досвід може змінитися (збільшитися) і я прийду до протилежного висновку.
  Последний раз редактировалось vaclav; 21.02.2015 в 21:13.
  Новачок (клони): Vamo V6 (продаю) Cloupor mini, Nemesis, SMPL, Caravela, Kato, Eclipse, Tobh Atty V2, Kayfun Lite, Kayfun 4, Erlkonigin, Kraken, BigDripper, GT-T V2, Zero Gravity, Fogger V6.0, Derringer, Aqua 2. Чекаю на Magma, Doge V2.

  Сподобалися: Derringer+SMPL, Aqua 2+Cloupor mini.

  Третій раз у перший клас 606

Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя

Метки этой темы

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
 •  
Наш "некурительный" счетчик | Калькулятор "микрокоил"