heavengifts.com
Страница 1 из 3 123 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 25
Тема:

Не курю аналог рівно тиждень

 1. #1
  Не курю аналог рівно тиждень
  Хочу поділитись зі всіма новачками тим як дійшов до цього .

  Рішення перейти на паріння
  Почав курити 9 років тому, зараз мені 24 і ще 9 днів тому я курив по 2+ пачки в день. Недавно помітив що кашляю при кожному перекурі, зранку курю 8-10 сигарет за годину і т.д. Зрозумів що треба з тим щось робити...
  Кидати курити не хотів тому що вважаю що нікотин - досить позитивна речовина, шкоду від якої сильно перебільшують. В не-наукових статтях навіть часто прирівнюють його до куріння сигарет. Шукав більш безпечні способи подачі нікотину. Перечитав протипоказання і побічні ефекти від пластирів і став навіть сумніватись в тому що вони безпечніші за сигарети, та й ціна на них кусюча. Наступними були е-сигарети. Читав про них багато, дивився різні відео-інтерв'ю з лікарями, скидав результати досліджень рідин знайомому хіміку і т.д.. Вирішив зупинитись на них.

  Вибір інгалятора
  Не терпілось купити собі цей пристрій, тому поїхав в супермаркет де колись бачив лавку з ними (Smoore). Придивився, попитав - картридж вміщав аналог 15 сиг, акумулятори на 150-210 mAh. Продавець запевняла що акумулятора вистачає, що він швидко заряджається, є запасний через який можна парити поки заряджається інший і т.д.. Вирішив помилка дорого обійдеться (605 грн), тому прямо там зловив на телефоні Wi-Fi і став 20 хв. читати відгуки про цю фірму, потім розвернувся і пішов без краплі сумнівів .
  По відгуках дивився в сторону Joye і Denshi tabacco 900+ mAh. Замовив в одному інтернет магазині стандартний стартовий набір ego-t 1100 mAh, подзвонили сказали що у них наразі його нема, буде через декілька днів, зате є 650. Я відповів що зачекаю.
  Почав шукати інші інтернет магазини і знайшов один де можна було досить дешево купити набір з одним акумулятором і різними комбінаціями випаровувачів, до того офіс знаходиться у Львові. Хотів батарею ego-t на 1000 mAh з DCT, порадився з менеджером щодо набору та рекомендацій щодо рідин і зробив замовлення: ego-t 1000 mAh, DCT 4.5ml, муфта, FL Marlboro 18mg, FL State Express 555 12mg.

  Хронологія паріння
  День 1 Отримав замовлення з приємним подарунком від магазину. Не міг дочекатися поки до кінця зарядиться акумулятор. Поки від заряджався заправив танк 18 мг жижою. Так як е-сигарету до бичка не докуриш перший ходив з колегою. Він курив аналог, я парив електронну, однаково часу. Не помогло... передоз... таке враження ніби викурив 3-4 сигарети підряд... Годину не курив, попивав воду. Після того до кінця робочого дня парив тільки електронну не більше 12 глибоких затяжок за перекур, передозу не було, але з"явилась легка сухість в горі. До цього читав що таке може бути від PG чи VG (не пам"ятаю) і з часом в більшості людей пропадає, тому вважав це нормою переходу. Ввечері і зранку докурив запаси аналогу в перемішку з електронною - викидати шкода було і не хотів щоб вони мене муляли дома. Також ввечері пив пиво з другом, який десь 1.5 роки тому кинув курити (тепер покурює 5 днів в рік максимум, коли захоче + на новий рік). Він захотів спробувати, але безнікотинову щоб не підкормити залежність.
  День 2 Після обіду парив тільки електронну, відчуття сухості зменшувалось. Колеги на роботі дуже багато розпитували про електронну, дивувались як то я раніше не міг без сигарет і години, курив як паровоз, а тепер димлю тільки електронікою, питали чи не тягне до звичайних, один навіть був готовий і собі замовити, але потім передумав. Почав трішки відчувати запах аналогу, але не напрягало. Хотілось спробувати нові смаки тому замовив ще пачку DualCoil LR XL картомайзерів, баночки, безнікотинову базу (для друга і для проби) і декілька ароматизаторів. Ввечері забрав разом зі ще одним приємним подарунком. Після роботи довго гуляв, парив і... розрядив акумулятор думав що коли він попередить блиманням що розряджений то ще можна буде попарити трохи, а ні... нагло виключився . Попросив аналог і... викинув після 2-х затяжок... фу... як можна було це курити??? Та залежність страшна сила поки йшов додому все ж скурив одну сигарету, і зробив 5 затяжок другою (покищо останні). Швидко ліг спати поки знову не почались муки.
  День 3 Першим ділом після прокидання поставив его на 15 хв. заряджатись, потім добряче подимів і знову на зарядку десь на пів години. На роботі двоє все ж вирішили придбати і собі такі. На той час я вже трішки розчарувався в свої - вона не passtrough, тому потрібно було чекати поки хоч трохи зарядиться... Враховуючи свій маленький досвід підібрав їм ego-t passtrough + 3 dual-coil XL, рідини підбирали самі, я тільки порадив взяти 12мг (вони курили легші і менше), але на всякий ще 1 на двох баночку 18-ки. До обіду замовлення вже було, знову з подарунком , на цей раз взагалі суперовим! Показав як заправляти картомайзери, трохи ввів в курс і т.д.. Моя его знову сіла... забув зарядити коли приїхав на роботу, а пів години зарядки вистачило не на довго. Вирішив вже її не мучити і палив з пасс-трушки колеги . До аналога не тягнуло цілий день, почав сильно напрягати його запах - тримався від курців не ближче 1.5 метра. Правда зранку після "перепару" коли сідав в машину виникло бажання закурити і інстинктивно потягнувся в кишеню за сигаретами, їх не було і аж тоді згадав що я ж "курю" . А ще почав набагато краще відчувати запахи і смаки (напевне це пов'язано з запахами - без нього мозок не може нормально відчути смак), почувався якось жвавіше.
  День 4 Почав подумувати про запасний акум... Думав брати пасс-трушку его-т, таку як замовив друзям, та все ж дивився на інші варіанти. Зацікавив Lava Tube - він під 18650 батареї, яких в мене було 2 по 2500 mAh кожна і зарядка до них була + дивився відео і читав про варівольти + в тому магазині лава на 5 грн дорожча за пасс-тру . Замовив, забрав. Спочатку трохи офігів з розмірів воно дійсно ВЕЛИКЕ. Засунув батарейку, виставив 3.5В - супер. Бавився далі з вольтажем, виясив які смаки на якому вольтажі кращі. Все ж здалося що відчуття кращі чим на его-т і це не давало спокою.. Чому? Потикав тестером 3.3В лаву, показує 3.34-3.35. Потикав свою 3.48-3.5, пасс-трушка колеги 3.38-3.4. І до мене дійшло - в них нема стабілізатора, виходить повністю заряджена 3.7В, розряджена 3.3В і відповідно температура спіралі теж міняється, постійного смаку досягнути неможливо (можливо я не правий на рахунок стабілізатора, це тільки припущення, але все ж в его-т і его-т USB напруги були різні). Взяв ще собі дріп-тіп для картомайзерів - пара здавалась занадто гарячою.
  Парив цілий день, все ок, горло не дере.
  По здоров'ю - запахи стали ще сильнішими, аж інколи напрягало, дихати стало легше.
  День 5 Знову психологічний якор з машиною .
  Подарував братові 3 картомайзери + дріп, 2 баночки рідини і свою его-т, попередив що заряджати кожну ніч обов'язково щоб не було обломів. Морально задоволений що зробив добре діло, брат курив пачку в день, знав про е-сигарети, але не вистачало стимулу просити/збирати гроші (він студент, а стипендія мала)... На роботі колега вирішив ще дружині взяти е-сигу, але вже з танком - карти малі, заправляти марудно. Вибрали комплект з паструшкою і 3.5 DCT + ще один 3.5 DCT йому + муфти. Мені хотілось спробувати ще шось танко-подібне, менеджер сказала що у них акція на гігантомайзери. Ще взяв собі дріп, так як свій подарував і базу 12 без тютюнової ароми для не-тютюнових смаків. Перше враження про гігантомайзери - супер, на роботі прікалувались що це переносний кальян. Пара при 3.3-3.4 холодна, її дуже багато і смак окейний. Можна повільно затягутись. Не міг натішитись. Ввечері димів 0-ку через гіг поки не розрядив 2500 mAh батарею, за день... Десь 3мл випарив безнікотинової.
  День 6
  Починаю розчаровуватись гігантомайзерами... Почали підтікати через мундштук - треба час від часу протирати, коли заправлено менше 1/2 відчувається гарь якщо кожні 2 затяжки не перевертати. Дав брату попробувати гігантомайзер, так після того він не хотів працювати з моїм перехідником - нема контакту, таке враження що его відсунула внутрішній контакт всередину і перехідник не дістає. 20 хв бавився викруткою і міні-плоскогубцями так і не добився стабільної роботи з перехідником... Залишив братові, в нього якраз була рідина з тим смаком що там заправлений, правда 18 мг, а там було 12. Накрилась китайська зарядка під батареї... розібрав - резистор SMD 1206 невідомого номіналу і тринога в TO-92 (підозрюю що транзистор S8050)... Вирішив що враховуючи час і бензин дешевше буде купити нову , взяв по собівартості в друга-страйкболіста 2 зарядки на 1 батарею і ще 2 батареї (стратегічні запаси на випадок довгого перебування в місці без від розеток).
  День 7
  Парити став суттєво більше, 18 мг вже важкі, домішав бази. Підсів на безнікотинові, нікотинові раз в годину +/- парю. Був в аква-парку, в шоці... з задишок... їх майже нема! тобто звісно є, але настає пізніше і вона якась... приємна . Піднімався туди-сюди по сходах 1.5 години і не змучувався. З сигаретами здох би за хвилин 20-30. Ломка чомусь не нагадувала про себе так сильно, як при курінні сигарет. Парив перед входом в аква-парк, охоронець культурно зробив зауваження, я сказав що це електронна, він "а Ви що не чули? Прийняли новий закон, електронні теж не можна". Я не повірив що у нас аж настільки *вирізано цензурою* в парламенті. Прийшов додому, погуглив, офігів... Поки гуглив продимів
  День 8
  Далі в шоці від *вирізано цензурою*, прочитав детальніше що новий закон юридично кривий, стало легше. Спробував промити гігантомайзер водою і не сильно прогріти (боюсь пластмасу підплавити), трішки помогло, гарі менше. Зрозумів що це не підтікання, а конденсат, що він є на всіх мундштуках, просто той що в гігантомайзері особливо кривий - в нього маленька дірочка і якщо на неї попадає конденсат то він неодмінно потрапить і в рот при сильній затяжці. Парю повільними, час від часу мию мундштук і протираю верх гіганта. Танк починає все більше і більше подобатись, в ньому покищо не було виявлено мінусів. По смаку... картомайзер, танк, гігант. Хоча гігант коли новий все ж кращий, картомайзери навпаки мають пропаритись трохи. Хоча це суб'єктивно, кому як. Шеф не витримав тиску електронщиків і теж взяв собі пас-трушку з танком 3.5 без муфти. Сильно вірить що з нею за 2 тижні кине курити, взяв рідини 18 і 12, попросив принести трохи 0 - хоче підмішувати і з часом на неї перейти. Другий колега теж замовив танк. Так що у нас тепер "електрифікований" танковий офіс . Колеги взяли ще рідин, я ароматизаторів і пачку single-coil LR катомайзерів (незнаю правда нашо). Хотів ще взяти якийсь попростіший атом для дріпа, щоб смаки дегустувати, але в магазі не було. В пошуках атома завітав в лавку Smoore, там продавець курить аналог... Безсовісна! але вона не винна, видно Smoore все ж г*. Атома в них не було, взяв карт наперед заправлений на пробу, думав потім розібрати і з конектора і бачка зробити атом - ніхром дома є, решта можна прямо з нього ж дістати. Від смак тої жижі що була в ньому заправлена просто блювати хотілось - хімічне яблуко, потім трішки звик. Пари 0 порівняно зі всім іншим, на 3.7В вже гарь, хоча він мабуть не LR, підозрюю що рідини замало поступає. До вечора докурив, зняв кришку і попробував заправити - рідина не тече як має бути, синтепон якийсь не такий... Поставив на годину розтектись, потім знову залив - рідина знизу повалила, продув, залив ще на всяких - знизу тече. Спробував - пари 0, гарь, відклав. Вночі прибив в польоті комара в сліпу, чув як десь тече вода в трубі, здається слух теж покращується, хоча може це не пов'язано або ефект плацебо або ше шось, не чув щоб в кого ще слух покращувався.
  День 9
  Ще трішки промудохався з смуром. Ефекту 0. На роботі розібрав, правда забув що мені конектор був потрібний, тому розбирав чим пошвидше. Всередині все ніби ок - спіраль, тряпка, синтепон, знизу пластмасова заглушка над конектором. Тільки от тряпка прогоріла в одному місці... І синтепон теж трохи. Вирішив більше ніколи з смуром не зв'язуватись...
  Слух дійсно покращився... Кондиціонер гудить нереально, навіть в навушниках чую. Незнаю з чим пов'язано... В мене раніше слух був поганий, до лікаря не ходив. Трошки скучаю за перекурами в курилці... Зараз парим біля компів, нікого з не-курящих не дістає. Тютюнові смаки приїлись дуже, половину сплавляю братові, те що заправлене і те чого мало залишилось збираюсь допарити. Гігант щось менше пари почав видавати, думаю йому скоро(вже?) кердик. Дивно, бо працює менше тижня... Промив ще раз, сохне... Роботи нема, пів дня пишу ці мемуари , потягуючи 12-ку. А ще помітив що тепер парю не так як курив сигарети - часто, але по 1-3 затяжки.

  Розхід жижі:
  нікотинова - 2+ мг
  безнікотинова - по бажанню
  Парю явно частіше чим курив, тому планую переходити на легші жижі, зупинитися з часом на 4-6 мг.


  Поради від початківця початківцям:
  - беріть мінімум passthrough (USB) 1000 mAh, вистачає на день + можна парити поки заряджається, тому в більшості випадків другого акумулятора не потрібно. Варівольти звичайно цікавіші і набагато кращі, але можуть налякати своїми розмірами чи вагою (пробував тримати ProVari - як у вас руки не змучуються? ). Покищо незнаю куди можна засунути свою кЛаву в зібраному вигляді.
  - якщо впевнені що швидко захочеться експерементувати зі смаками - беріть декілька простіших картомайзерів, або атом для дегустацій і щось вмістиме для повсякденного/вуличного паріння(не можу точно сказати чи одного атома вистачить - читав що всі дешеві течуть або мають ще якісь мінуси при використанні з картріджем). Якщо ні, то мені особисто подобається DCT танк. Ще читав що багатьом E-Turbo подобаються. Менеджер того магазину де я закуплявся парить через турбо.
  - рідину варто взяти сильнішу щоб легше задовольняти нікотиновий голод і слабшу з таким же смаком, або зразу взяти базу і ароми (так цікавіше і мені чомусь само-замішане більше подобається)
  - бійтесь передозу, особливо ті хто курив мало. В нас колега тянув десь хвилин 20 без перерви 18-ку, потім пів дня погано було...
  - мені особисто швидко стали нецікавими тютюнові смаки, зараз іриска Loran Oils подобається, Ryan5 мені і колезі . Правда ще не багато не-тютюнових продегустував.
  - ті комплекти що продають з 2-ма акумами і т.д. мені здаються не доцільними. Lavatube з 2-ма батареями, зарядкою і тими ж ато/карто-майзерами ІМХО краща за ті ж гроші.

  І декілька питань бувалим:
  - Планую коли наявна база закінчуватиметься взяти 36 мг базу, VG i PG. Тільки от ще незнаю в яких пропорціях краще мішати і яку базу взяти? VG, PG, VGP? Чи тютюнові аромати нормальні на чистій базі типу Vape Kosher? Пробував на Vape tabacco №5 - тютюнові , не-тютюнові все ж кращі на Kosher. Dirty Natural багато хто хвалить, ще не пробував. PG, VG - медичний, подешевше, так?
  - Що порадите для повсякденного/вуличного паріння? І для дегустації смаків?
  - Чи є продають якісь "дегустаційні набори" типу по декілька крапель різних ароматизаторів в якійсь дешевій упаковці?
  - Є якісь ідеї як носити кЛаву зібраною? Шнурок на шию і спеціально дошита кишеня не підходять, жіноча сумочка теж .


  P. S. Ото настрочив

 2. #2
  Re: Не курю аналог рівно тиждень
  І ще... ці гігантомайзери v2 хтось пробував? Як від цієї гарі позбутися? Спіраль чимось покрита, думаю якщо почистити поможе, але не знаю як . Парю їх на 3.3-3.4В, на більшій напрузі гарі дуже багато, на меншій мало пари... На 3.3В в принципі ок, тільки пари всерівно мало . На першій заправці був супер.

  Edit: здається даремно наганяв на гігантомайзер, рідина якась така з присмаком гаре-подібним. Долив бази половину - все окей, смак норм.
  Последний раз редактировалось Astr0; 17.07.2012 в 20:09.

 3. #3
  Пользователь
  Репутация: [+/-] 92Array
  Аватар для Devil
  Регистрация
  12.04.2012
  Адрес
  Украина, Белая Церковь
  Сообщений
  331
  Re: Не курю аналог рівно тиждень
  Я Особо не парюсь, деякі магазини одразу продають базу з потрібним нікотином, але перейшовши на Бульбак я зменши аж до 3мг.
  Тому щоб не робити багато запасів купую 100 мг бази з 6-а нікотину і 100 нульовки. Як раз хватає на місяць.
  Аромати набрав Тотал Вікед. Вони мені підходять (маю 3 смаки - два ТВ (Кемел і Табако Амерікано) одну Флавер Арт 7 ліавес ультімейт) так інколи купую готову, але дуже рідко.

  Для дегустації, непевне, найкращий варіант дріпка, а для повсякденного паріння кожен обирає своє в мене Варька і Бульбак мене влаштовує, а когось ні.

  Купи чохол курця ЕГО - достойний варіант. Я його трішки модернізував і туди тер влазить 2 аккума Варя, 4 флакони жидкості, Бульбак і рем комплект
  Не курю аналог рівно тиждень 020

 4. #4
  Re: Не курю аналог рівно тиждень
  Цитата Сообщение от Astr0 Посмотреть сообщение
  - Планую коли наявна база закінчуватиметься взяти 36 мг базу, VG i PG. Тільки от ще незнаю в яких пропорціях краще мішати і яку базу взяти?
  На всякий случай вот неплохой калькулятор для смешивания.
  Последний раз редактировалось sky3333; 17.07.2012 в 20:23.
  Не курю аналог рівно тиждень 268Не курю аналог рівно тиждень 860

 5. #5
  Re: Не курю аналог рівно тиждень
  Дякую за поради. Тоталі Вікед Табако Амерікано теж маю, але ще не пробував. Кемел колегам на роботі сподобався, я ще теж не пробував.
  Бульбак має якісь переваги в крім того що ремонто-придатний? Ну там смак кращий, пари більше?
  В чохол мабуть скручена лава не влізе , а розкручену маю де носити, просто трохи менш зручно чим з аналогом.

  Дякую, калькулятор класний, хотів написати щось подібне на веб (з цінами). Мені в ціні не дуже розходиться, але от знайомим доводити що це не так дорого було б добре.
  Не курю аналог рівно тиждень 662
  Не курю аналог рівно тиждень 062

 6. #6
  Пользователь
  Репутация: [+/-] 10Array

  Регистрация
  26.03.2012
  Адрес
  Васильков
  Сообщений
  306
  Re: Не курю аналог рівно тиждень
  Обслуживаемые атомайзеры в большинстве своем передают вкус намного лучше чем китайпром ну и пара естественно так же больше. Это как вы сравнивали его и лаву точно так же сравнивается ОА и китайпром ))
  По аромам я пока что беру инаверу, меня устраивает. Последнее время меня на табаки вообще не тянет, бывает раз в неделю захочется и то не факт, поэтому табаки беру готовые, и пары банок хватает на месяцы) Сижу в основном на фруктах, всякие там яблоки, клубники, вишни и пр. Попробуйте должно понравится.
  Не курю аналог рівно тиждень 808

 7. #7
  Re: Не курю аналог рівно тиждень
  Да уж!

  Действительно подробный хронометраж....

  Только Вы много интересного упустили, уважаемый автор!

  А как же формирование коллекции всевозможных девайсов?
  Покупка жижи, от аромата которой домашние тараканы со всем своим скарбом совершают массовый исход к соседям?))))

  Эксперименты с самозамесом, по результатам которых в зеркало страшно глянуть?))))

  Разбор всяких клириков-атомов? Перемотка и покупка измерительной техники?)))))

  Пополнение словарного запаса?))))

  Эх....я вам завидую....у Вас все впереди))))
  Не курю аналог рівно тиждень 886
  Не курю аналог рівно тиждень 260

  Не курю аналог рівно тиждень 264

 8. #8
  Re: Не курю аналог рівно тиждень
  Яблуко, клубніку, малину, вишню, ваніль і т.д. розбирають зразу . Покищо подобається Кошер + іриска Loran Oils, TW Marlbury, Табако5 + TW Ruyan5, чиста база Табако5.
  Тараканів дома нема, всі давно втекли від паяльного диму , але сам чуть копита не відкинув від одноразового картомайзера Smoore яблуко, також Dekang Energy Cow не виправдав очікувань, тютюнові смаки швидко перестали смакувати.
  Сам покищо тільки по-простому мішав: потрібна по нікотину база+ароматизатор, деколи ще базою готові розбавляв, виходило нормально.
  Розбирати ще нічого, крім картомайзера Smoore, не приходилось.
  Тестерів дома купа, штуки 3, ще один в машині і в гаражі 1 більше точно не треба . Перемотувати нічого не приходилось так як все поки працює, нерозбірне і я так затарився випаровувачами що не скоро закортить до чогось лізти якщо воно здохне, хоча ніхром теж є.
  А от словниковий запас поповнюється швидко, це точно
  Не курю аналог рівно тиждень 662
  Не курю аналог рівно тиждень 062

 9. #9
  Re: Не курю аналог рівно тиждень
  благодаря dk-tab ,не курю бумагу 14д13часов !
  Рекорд )
  my way ~ ego> ego-lcd> ego-t (c)> dubacco-fatboy II >........
  atoms ~510 >ego-t/a >ego-c/a >ce3 >ce2 >dkt510 >шприце-мод >E-TURBO !!! +dual coil smok xxxxxl!!

 10. #10
  Пользователь
  Репутация: [+/-] -16Array
  Аватар для bess52
  Регистрация
  21.07.2012
  Адрес
  Запорожье
  Сообщений
  492
  Re: Не курю аналог рівно тиждень
  У меня сегодня-13 день парения.Как для кого-для меня 13 само то!За 13 дней потрачено где-то 1200-1300грн.640-на ЕГО-Си,остальное-всяка всячина,типа жижи,кейс,заглушки на танки,нихром(пока на всякий случай) и т.д.Грешен-в день выкуриваю по 2-3 аналога,ибо у меня стаж-48лет!!!!Правда,слава Богу,без удовольствия,что радует))))Егошкой доволен-ни разу не текли(их в комплекте 2).Спирали уже чистил в 2 головках,слава Богу,удачно!На жидкостях самых первых ужаснулся-на что бабки потратил!Самая первая была-Жидкость Liqua для электронных сигарет вкус Кубинская сигара / Cuban cigar.Я испытал ужас,унюхав запах паленой эл.проводки,тряпки...Ну,думаю-пропали бабки,нахрена связался и т.д.Благо 2 флакон был FeelLife. Вкус Camel .И понеслось...Мой хомяк жабу придушил сразу!В заключении-супруга довольна-с балкона не воняет))).А я доволен-почти пропал кашель!Не реклама!Еще пол-месяца назад от кашля просыпался ночью,перед сном-15-20 мин.разминки(прокашливания),утром-с час кашля,не меньше.Сейчас-пару раз кашлянул,и спокойный сон.Из вкусов очень понравился Турецкий табак(замес магазинский,Украина),и смесь из Ананаса(купил акционный 30мг)+Кубинская сигара(жаба давила вылить)+барбарис(подарок от магазина-ох и ядренный запах,но барбариса!).Получилось на удивление вкусно-напоминает ликер,типа Амаретто.Теперь жду ОА,и временно(надолго ли?),сажаю хомяка на цепь!

Страница 1 из 3 123 ПоследняяПоследняя

Метки этой темы

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
 •  
Наш "некурительный" счетчик | Калькулятор "микрокоил"